KiBi.cz

e-mail: info@kibi.cz
mobil.: 737 810 265
www.kibi.cz

Adresa:
Adporto s.r.o.
Brigádnická 237
503 03 Smiřice


 
KiBi EVO Identity - kombinované, horizontální střih, sesazen
KiBi EVO Identity - kombinované, horizontální střih, sesazen
Katalogové číslo:IdentKSHS


 
 
 
  Rozpis karty  
 
 
1/ pouze nosítko (1,65m šátku)
Cena: 2 500,00
Dostupnost: 7 (dny)
 
2/ nosítko + slintáčky jednostranné (1,65m šátku)
Cena: 2 750,00
Dostupnost: 7 (dny)
 
3/ nosítko + slintáčky oboustranné (1,95m šátku)
Cena: 2 750,00
Dostupnost: 7 (dny)
 
 
Nosítko KiBi je na trhu již několik let a za tu dobu vystřídalo několik designů, některé byly limitované, některé dokonce ultra limitované a jiné se naopak staly žádanými stálicemi.

Potřebujete nosítko a máte doma svůj oblíbený šátek, který však již není pro pohodlné nošení dostačující, ale se kterým se nechcete loučit? Nebo jen nechcete mít stejný design jako spousta dalších? Líbí se Vám nosítko KiBi? Pak je KiBi EVO Identity ta správná volba.

Jedná se o rostoucí KiBi EVO tak jak jej znáte, ale Vy si zvolíte šátek a způsob jeho nastříhání. Nosítko KiBi EVO ve Vašem oblíbeném designu budete mít doma do 3 týdnů od objednávky :)

Vyberte si variantu střihu, v případě zájmu a dostatečné délky šátku si přidejte doplňky a získejte nosítko KiBi ve Vámi vybraném designu :)

Ve variantě KiBi EVO kombinované, vertikální střih - sesazený je střih sesazený vprostřed šátku, aby díly byly poskládány pod sebou tak, jak je ve výsledku šito nosítko. Vzor tedy na sebe bude navazovat jak to jen půjde.

Protože nejsou jednotlivé díly rozmístěné po celé šířce šátku, dochází k růstu spotřeby šátku. Tato varianta je vhodná, pokud máte vzor, který chcete zachovat nebo mít co nejpřesněji návaznost "proužek na proužek". V případě jednobarevného nosítka je výhodnější varianta bez sesazení, kde je menší spotřeba šátku :)

Pokud si přejete mít tvrdší výplň bederního pásu (jako u starého modelu nosítka KiBi), napište to prosím do poznámky.