Zdravotní nezávadnost

Ještě před samotným šitím jsme nechali materiály i konstrukci nosítka otestovat v renomovaných testovacích laboratořích. Díky tomu máme nyní jistotu, že nosítko splňuje všechny požadavky na bezpečný výrobek pro nejmenší děti. Chemická bezpečnost

Při výběru materiálů na výrobu nosítka dbáme na jejich zdravotní nezávadnost. Malá miminka při nošení ráda ocucávají ramenní popruhy a nám záleží nám na tom, aby pro ně nosítko bylo bezpečné a aby vás v nošení nic neomezovalo.

Jak podkladová pevná látka, tak vnější designové látky byly testovány v Textilním zkušebním ústavu a splňují požadavky české vyhlášky č.84/2001 Sb. na výrobky pro děti do 3 let.

Tyto testy zkoumají přítomnost škodlivých látek ve tkanině, sledují jejich uvolňování při vystavení potu a slin, hodnotí stálobarevnost.

Testy na přítomnost škodlivých látek také nosítko prošlo v laboratořích TÜV při testování podle evropské normy pro dětská látková nosítka. Mechanická bezpečnost

Druhou, neméně důležitou oblastí je bezpečnost nosítka z hlediska jeho konstukce a vlastností.

Nosítko bylo testováno podle evropské normy pro dětská nosítka EN 13209-2:2005 v laboratoři prestižní společnosti zabývající se zkoumáním výrobků a jejich bezpečnosti TÜV Süd a úspěšně všechny testy splnilo.

Nosítko prošlo zátěžovými testy na mohutnost a výdrž plastových spon, popruhů a šití. Zkoumalo se možné uvolnění malých částí nebo možnost prokousnutí tkaniny až k výplni, nebo také přítomnost tkanic, na kterých by se mohlo dítě uškrtit. Nosítko muselo prokázat dostatečnou oporu hlavičky u nejmenších miminek i nemožnost propadnutí dítěte otvory. Zkoumala se také hořlavost materiálu a stálost tvarů po vyprání a běžné údržbě.

 

Doufáme, že se investice do materiálů a do testů vrátí v podobě spokojených a zdravých dětí a jejich rodičů.

tuv_testy

tzu_atest_nezavadnosti

 

Kontaktní informace
info@kibi.cz
mobil: +420 730 854 506

Adporto s.r.o.
Kejzlarova 1677
500 12 Hradec Králové

Doprava a platba
Poštovné pro všechna nosítka ZDARMA!
Platba: dobírkou, bank. převodem a platební kartou


Obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Velkoobchod
Vítáme obchodníky, kteří by s námi rádi spolupracovali -- ať už formou prodeje v kamenných prodejnách, či na malých prezentacích. Pro informace o obchodních podmínkách nás prosím kontaktujte na emailu.
Copyright © 2014 - 2018 Adporto s.r.o. All Rights Reserved
    KiBi na Facebooku