Vyrobeno v ČR

Už od prvního okamžiku jsme chtěli, aby bylo KiBi celé české. Aby bylo opravdu české. Ne vyrobené v Číně, s adresou výrobce v ČR = české. A nebylo to vždy úplně jednoduché.

Zlaté časy českého textilního průmyslu nyní zrovna nejsou, k tomu v začátcích nemůžeme slíbit žádné velké odběry. Sehnat ideálně pevné a přitom jemné plátno nám zabralo dost času. Z původní idey, že se po naší poptávce ozve několik dodavatelů s plátny certifikovanými pro děti do 3 let, zbyla jen naděje na sehnání alespoň nějakého materiálu s požadovanými vlastnostmi. Testování se všemi riziky už bylo na nás. Mysleli jsme, že u jemného dekorativního plátna to bude jednodušší, ale i tady jsme s požadavkem na atesty narazili. Přecijen designy pro dětské ložní prádlo nejsou úplně tím pravým ořechovým. Plastové spony se u nás ještě vyrábí, i tak ale bylo třeba nechat je upravit pro naše potřeby. A tak jsme postupovali od jedné součásti ke druhé. Nakonec se podařilo naprostou většinu zajistit z místních zdrojů -- jak to tedy dopadlo?

nápad, konstrukce – vymyšleno v ČR :)
pevné plátno – tkané a barvené v ČR
výplň ramenních popruhů a bederního pásu – vyrobeno v ČR
gumičky a popruhy – vyrobeno v ČR
plastové spony a díly – vyrobeno v ČR
cvočky – vyrobeno v ČR
suché zipy – vyrobeno v ČR
etikety – vyrobeno v ČR
návod, krabice – vyrobeno v ČR
šití – našito v ČR

designová látka – převážně vyrobeno v Německu textilní firmou s dlouholetou tradicí, oranžové a fialové látky jsou z ČR
karabinky – dovezeno z Nizozemí

Možná je to malichernost, ale jsme rádi, že je vůbec ještě možné vyrobit něco téměř kompletně v ČR. Třeba bude KiBi úspěšné a bude si moci dovolit nechat potisknout i designovou látku na objednávku tady u nás. Třeba bude ještě úspěšnější a dosáhne na limity zakázkové výroby karabinek. A pevně věříme, že ať se bude dít cokoliv, nebudeme v pokušení změnit místo výroby…

 

vyrobenocrKontaktní informace
info@kibi.cz
mobil: +420 730 854 506

Adporto s.r.o.
Kejzlarova 1677
500 12 Hradec Králové

Doprava a platba
Poštovné pro všechna nosítka ZDARMA!
Platba: dobírkou, bank. převodem a platební kartou


Obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Velkoobchod
Vítáme obchodníky, kteří by s námi rádi spolupracovali -- ať už formou prodeje v kamenných prodejnách, či na malých prezentacích. Pro informace o obchodních podmínkách nás prosím kontaktujte na emailu.
Copyright © 2014 - 2018 Adporto s.r.o. All Rights Reserved
    KiBi na Facebooku