Způsob dodání - ČR

DPD

Standardně nabízený způsob dopravy. Nad 1500 Kč je doprava prostřednictvím DPD zdarma - týká se všech nabízených nosítek KiBi. Balík je doručený hned druhý den po odeslání kurýrem DPD. Řidič Vás bude ráno telefonicky kontaktovat k upřesnění času dodání. U DPD je možné platit dobírky i kartou!

Česká pošta

Standartně používáme Balíky do Ruky. Protože s Českou poštou nemáme domluvený svoz balíků, ale zároveň jsme chtěli zachovat možnost doručení ČP, je tento způsob dopravy dražší o 20 Kč ve srovnáná s DPD. Balíky jsou pojištěné a pošta garantuje dodání hned následující den od dne podání. Balíky je možné sledovat na stránkách České pošty, odkaz posíláme při odesílání zboží. Pokud do objednávky zadáte telefonní číslo, pošta Vám ráno v den dodání pošle SMS s touto informací.Způsob dodání - Slovensko

Ceny dopravy jsou po přepnutí do slovenského profilu e-shopem automaticky přepočítány do EUR a platba probíhá na EURový účet (Fio banka). Aktuální výše se zobrazí v průběhu objednávání v košíku v kroku "u pokladny", kde se vybírá způsob dopravy.

DPD

Zásilky odesíláme prostřednictvím dopravní služny DPD. Balíky je možné sledovat, odkaz ke sledování dorazí po přijmutí balíku dopravcem. Dodání bude avizováno předem na email a formou SMS na zadané telefonní číslo.

 
 
Kontaktní informace
info@kibi.cz
mobil: +420 730 854 506

Adporto s.r.o.
Kejzlarova 1677
500 12 Hradec Králové

Doprava a platba
Poštovné pro všechna nosítka ZDARMA!
Platba: dobírkou, bank. převodem a platební kartou


Obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Velkoobchod
Vítáme obchodníky, kteří by s námi rádi spolupracovali -- ať už formou prodeje v kamenných prodejnách, či na malých prezentacích. Pro informace o obchodních podmínkách nás prosím kontaktujte na emailu.
Copyright © 2014 - 2018 Adporto s.r.o. All Rights Reserved
    KiBi na Facebooku