Kdy bude nosítko ke koupi?
 

Jarní a letní nosící sezóna přinesla obrovský zájem o naše nosítko, na který jsme nebyli připraveni a stále ho nejsme schopni dohnat. Šije se rychleji ve větším množství, ale po každém doskladnění nosítka mizela rychleji a rychleji, až už to nebylo pohodlné pro vás ani organizačně zvládnutelné pro nás.

Proto jsme nyní změnili způsob prodeje nosítek na českém a slovenském trhu, našíváme stále stejně v dávkách zhruba po 14-20 dnech, ale všechna nosítka jdou od nás přímo obchodníkům do regionů, v e-shopu na kibi.cz nyní nosítka nějakou dobu nabízena nebudou. Proto pokud máte o nosítko zájem, porozhlédněte se po českém internetu po aktuální nabídce jednotlivých s námi spolupracujících obchodníků. Jen bych chtěla upozornit, že nosítek je málo, takže ani obchodníci nejspíš nebudou moci nabídnout vždy všechny barevnosti nebo mohou mít KiBi vyprodaná, není to jejich vina, vždy musí čekat na došití a doskladnění od nás.

Děkujeme za pochopení a krásné letní dny!

Věra Kalousková

Novinky u KiBi - 13.08.2014 - Věra Kalousková
Kontaktní informace
info@kibi.cz
mobil: +420 730 854 506

Adporto s.r.o.
Kejzlarova 1677
500 12 Hradec Králové

Doprava a platba
Poštovné pro všechna nosítka ZDARMA!
Platba: dobírkou, bank. převodem a platební kartou


Obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Velkoobchod
Vítáme obchodníky, kteří by s námi rádi spolupracovali -- ať už formou prodeje v kamenných prodejnách, či na malých prezentacích. Pro informace o obchodních podmínkách nás prosím kontaktujte na emailu.
Copyright © 2014 - 2018 Adporto s.r.o. All Rights Reserved
    KiBi na Facebooku