Nové designy!
 
Nové designy!

 

Od představení nosítka KiBi uplynul měsíc a první várka nosítek je již prakticky vyprodaná. Minulý týden jsme zadávali do výroby další nosítka. Doplníme samozřejmě béžové a modré ze stálé nabídky. Ale protože fialová látka už není k sehnání, neboť ji výrobce vyřadil z nabídky, bylo potřeba poohlédnout se po nějaké jiné designové látce, která by stávající 2 modely doplnila.

A podařilo se :) Nakonec jsme našli plátno potisknuté u nás v ČR, dokonce s atestem o bezpečnosti pro děti do 3 let. A protože jsme z tohoto objevu měli opravdu radost, nakoupili jsme látku zrovna ve 2 barevných variantách. Fialová, jako náhrada za oblíbený předchozí fialový model, a k tomu variace na červenou -- ta také zatím v KiBi paletě chybí.

Věříme, že v kombinaci s černou základní barvou dostanou obě látky ten správný kontrast a nosítka budou pěkná. Vzorek je tak akorát malý/veliký, aby na zádové opěrce splynul do zajímavého barevného mixu. Těšte se s námi zhruba za 4 týdny na první akční fotky!

 

vzorek_fialovy1 vzorek_cerveny1

 

 

Novinky u KiBi - 25.08.2012 - Věra Kalousková
Kontaktní informace
info@kibi.cz
mobil: +420 730 854 506

Adporto s.r.o.
Kejzlarova 1677
500 12 Hradec Králové

Doprava a platba
Poštovné pro všechna nosítka ZDARMA!
Platba: dobírkou, bank. převodem a platební kartou


Obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Velkoobchod
Vítáme obchodníky, kteří by s námi rádi spolupracovali -- ať už formou prodeje v kamenných prodejnách, či na malých prezentacích. Pro informace o obchodních podmínkách nás prosím kontaktujte na emailu.
Copyright © 2014 - 2018 Adporto s.r.o. All Rights Reserved
    KiBi na Facebooku