Pro malé i velké
 
Pro malé i velké

KiBi je oficiálně určené pro miminka od 4-5 měsíců až pro děti do 3 let. Znamená to, že pokud si ho koupíte pro vaše miminko, bude s ním růst víc jak 2,5 roku. A nosítko se hodí i do rodin, kde je malých dětí více. Přednedávnem jsme se sešli s maminkou, která má 4m holčičku a k tomu přesně o 2 roky staršího klučinu. Podívejte se, jak KiBi obstálo.

 

kibi_fialove4m1

Anežce jsou 4 měsíce a je dlouhá něco kolem 60cm. Běžně se nosí v elastickém šátku a na nošení je zvyklá, nožičky s kolínky výš jak zadeček pro ní nejsou nic cizího a rozhodně nic nepříjemného :) Nosítko je zúženo na obou stranách na nejužší patentek a okraje látky kolem kolínek jsou dotažené do černé spony.

kibi_fialove4m2

Takhle vypadá miminko, které v nosítku usne. Jednoduše se mu přetáhne horní okraj zádové opěrky za hlavičkou nahoru a tak je hlavička jištěná. Tím, že je nosítko z boků otevřené, má uvnitř miminko dostatečný přísun vzduchu.

kibi_bezove2r4m

Starší Lukáš už se nosí na zádech, nosítko jsme mu na první pokus připravily se všemi patentky zapnutými, kdy je opěrka pod nožičkama nejširší. Jak je ale vidět, asi by bylo lepší jeden patentek z obou stran ubrat, nosítko má ještě v jeho 2 letech a 4 měsících pro růst nožiček rezervy. Na zádové opěrce je už připnutá přídavná opěrka hlavičky, pro případ, že by na Lukáška přišlo spaní.O nošení miminek - 06.08.2012 - Věra Kalousková
Kontaktní informace
info@kibi.cz
mobil: +420 730 854 506

Adporto s.r.o.
Kejzlarova 1677
500 12 Hradec Králové

Doprava a platba
Poštovné pro všechna nosítka ZDARMA!
Platba: dobírkou, bank. převodem a platební kartou


Obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Velkoobchod
Vítáme obchodníky, kteří by s námi rádi spolupracovali -- ať už formou prodeje v kamenných prodejnách, či na malých prezentacích. Pro informace o obchodních podmínkách nás prosím kontaktujte na emailu.
Copyright © 2014 - 2018 Adporto s.r.o. All Rights Reserved
    KiBi na Facebooku