Opěrka hlavičky – jak na to
 
Opěrka hlavičky – jak na to

Opěrka hlavičky je celkem nenápadná součást nosítka, ale také jedna z nejdůležitějších. Pokaždé, když se potřebujeme při nošení předklonit, nebo pokaždé, když miminko či batole v nosítku usne, přijde řada na opěrku hlavičky. A ta musí odvést svou práci dobře.

KiBi má opěrky hlavičky hned dvě.

Základní oporou hlavičky je horní část zádové opěrky. K ramenním popruhům není našitá napevno, látku je možné podle potřeby vytahovat výš nebo naopak stahovat směrem dolů. Pro zajištění hlavičky malých miminek, nošených ještě vpředu na břiše, je to ideální řešení. Posunutí látky nahoru nad hlavičku je otázkou 2-3 sekund.

 

Miminka ale rostou, přijde okamžik, kdy už jsou tak velká, že je přesunete na záda. Začnou sama sedět a mohou mít ručičky z nosítka ven, zádovou opěrku jen po lopatky. Pak přijde čas na velkou opěrku hlavičky. Ta je napevno přišitá k zádové opěrce, chytíte za černé popružky, zvednete opěrku nad hlavičku a zapnete do spon na ramenních popruzích.

 

Co ale dělat, když ještě nosíte na břiše, potřebujete použít velkou opěrku a na sponku na zádech si nedosáhnete? Stačí podle potřeby zakrátit popružky na opěrce hlavičky a sponku na jejich konci prostrčit pod popruhem na ramenním polstrování. Není to nijak složité, sponka tam drží dobře a protože je až nad velkou plastovou sponou zakracující popruhy, ani nesjíždí dolů.

spona_hl_operka_600
kliknutím obrázek zvětšíte

 

Přejeme dětem příjemné sny v našem nosítku KiBi! :)Tipy a triky - 06.03.2013 - Věra Kalousková
Kontaktní informace
info@kibi.cz
mobil: +420 730 854 506

Adporto s.r.o.
Kejzlarova 1677
500 12 Hradec Králové

Doprava a platba
Poštovné pro všechna nosítka ZDARMA!
Platba: dobírkou, bank. převodem a platební kartou


Obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Velkoobchod
Vítáme obchodníky, kteří by s námi rádi spolupracovali -- ať už formou prodeje v kamenných prodejnách, či na malých prezentacích. Pro informace o obchodních podmínkách nás prosím kontaktujte na emailu.
Copyright © 2014 - 2018 Adporto s.r.o. All Rights Reserved
    KiBi na Facebooku