O bederním pásu
 
O bederním pásu

Bederní pás nosítka KiBi je také originální. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, je jiný, než bederní pásy ostatních nosítek. Proč? Nosítko by si mělo umět poradit s různými postavami nosících osob. Podívejte se kolem sebe, jak se jen tvary lidí mohou lišit. Od širokých boků a velmi úzkého pasu některých žen až po „pivní mozoly“ nosících dědečků. Ne všichni jsme střižení podle figurín ve výkladních skříních. Bederní pás nosítka je rozdělen na 3 části, které se snadněji přizpůsobí, než pokud by byl tvar bederního pásu předem jasně daný. Bederní pás nosítka KiBi nepatří k těm nejmohutnějším, ale ani k těm nejsubtilnějším, snažili jsme se o ideální střed mezi nosností a velikostí. Konstrukce bederního pásu patří k základnímu know how nosítka KiBi. Chceme nabídnout něco jiného. Pokud vám nesedí bederní pás jiných nosítek, je velmi pravděpodobné, že KiBi bude řešením.

A co že se vlastně v bederním pásu skrývá? Výztuhou jsou moderní pěnové hmoty, které poskytují větší oporu něž klasický molitan, přitom jsou odolné, poddajné a snadno udržovatelné.

Pokaždé, když vezu do šicí dílny materiál na další várku nosítek, stavuji se pro výplň bederního pásu v české továrně na její výrobu. Je to impozantní místo. Kráčíte mezi velkými halami, ze kterých se ozývá jemné hučení a pravidelné buchání strojů na vykrajování předem daných tvarů pěny. Když jsem tam jela naposledy, zrovna začalo sněžit, sníh utlumil všechny vzdálené zvuky dopravy, bílé vločky postupně zakrývaly vysoké věže naskládaných pěnových desek, podle vlastností natřených výraznými barvami… A z té velké továrny jsem si odnášela i ten náš malý kousek pěnové desky, který se pak v šicí dílně rozřeže na ještě menší kousíčky, a ty se pak vydají do všech koutů naší republiky pod zadečky malých nošenečků.

tovarna_pena
Ze zákulisí - 20.03.2013 - Věra Kalousková
Kontaktní informace
info@kibi.cz
mobil: +420 730 854 506

Adporto s.r.o.
Kejzlarova 1677
500 12 Hradec Králové

Doprava a platba
Poštovné pro všechna nosítka ZDARMA!
Platba: dobírkou, bank. převodem a platební kartou


Obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Velkoobchod
Vítáme obchodníky, kteří by s námi rádi spolupracovali -- ať už formou prodeje v kamenných prodejnách, či na malých prezentacích. Pro informace o obchodních podmínkách nás prosím kontaktujte na emailu.
Copyright © 2014 - 2018 Adporto s.r.o. All Rights Reserved
    KiBi na Facebooku